Main Directory
Aktualności i media 55
Budownictwo 475
Chemia 17
Dobra konsumpcyjne 309
Dom 153
Elektronika i elektrotechnika 22
Energia 19
Etyka biznesu 6
Farmacja 1
Finanse 157
Górnictwo 1
Gry 61
Handel 106
Jakość 7
Katalogi firm 48
Komputery 408
Księgarnie 15
Kultura i sztuka 157
Leksykon 3
Logistyka i transport 25
Marketing 88
Media 23
Motoryzacja 123
Nauka i edukacja 125
Nieruchomości 67
Ochrona zdrowia 14
Ochrona środowiska 15
Oferty i przetargi 8
Organizacje gospodarcze 1
Poligrafia 20
Pośrednictwo pracy 11
Produkty przemysłowe 47
Regionalne 445
Regionalne 28
Rolnictwo i leśnictwo 14
Sport 84
Społeczeństwo 56
Sztuka i rozrywka 56
Technika wojskowa 3
Telekomunikacja 23
Usługi 148
Utrzymywanie czystości 11
Według miejscowości 42
Wydawnictwa 18
Wypoczynek 166
Włókiennictwo 5
Zakupy 298
Zdrowie 225
Żywność 29

Top > Finanse > Inwestowanie  

Popular Tags


Kategorie

Biura maklerskie (0)

Doradcy (9)

Fundusze inwestycyjne (1)

Giełdy (1)

Narodowe Fundusze Inwestycyjne (0)

Waluty (1)

Zarządzanie aktywami (1)


Linki
Sortuj wg :
1. ProLans Investments
Specjalnie dla naszych Klientów śledzimy 24 godziny na dobę notowania oraz sytuację fundamentalną tysięcy akcji, surowców, par walutowych i wielu innych; prowadzimy także analizy danych do nas spływających. Dzięki dużej wiedzy z zakresu matematyki finansowej oraz analizy portfelowej, jesteśmy w stanie dobrze przeanalizować ryzyko towarzyszące określonemu przez Klienta pomysłowi na inwestycję oraz etapami wprowadzić go w życie. Łącząc dostęp do dziesiątek zróżnicowanych źródeł informacji wraz z wiedzą, przeprowadzamy dogłębny przegląd sytuacji i perspektyw określonego działu gospodarki (w skali od pojedynczych przedsiębiorstw aż po sytuację międzynarodową). Z pomocą specjalistycznych narzędzi prognozujemy zachowanie cen walorów. Prowadzimy głównie analizy własne, lecz jesteśmy w stanie monitorować sytuację techniczną wykresu okreąlonego waloru również pod zdefiniowanym przez klienta kątem. Jesteśmy w stanie zorganizować indywidualne szkolenia na wybrane przez nich zagadnienia dotyczące: analizy technicznej, fundamentalnej, zasad funkcjonowania giełd itp.
Kategoria:   Finanse
Finanse > Inwestowanie
Finanse > Inwestowanie > Giełdy

Data dodania: Aug 21, 2008 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

2. Tajemnice biznesu
E-biznes - co to jest, poznaj jego tajemnice, dowiedz się jak zwiększyć liczbę swoich klientów i skutecznie promować swoje produkty. Znajdziesz tutaj wszystko co powinieneś widzieć na ten temat. Nasze artykuły przygotowane są w taki sposób aby były zrozumiałe dla każdego niezależnie od stopnia zaawansowania czytelnika. Mamy nadzieje że znajdziesz tutaj dokładnie to czego potrzebujesz, jeżeli jednak tak się nie stanie skontaktuj się z nami, postaramy się szybko udzielić odpowiedzi.
Kategoria:   Finanse > Inwestowanie

Data dodania: Jun 2, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

3. Produkty bankowe i finansowe
Wszyscy, dla których kredyt jest szansą chcieliby wiedzieć, który z dostępnych obecnie jest najbardziej korzystny. Powstaje więc wiele stron w sieci, które tworzą rankingi i zestawienia praktycznie wszystkich ofert. My, na zasadzie selekcji możemy wtedy wybrać dla siebie najlepszy kredyt. Naturalnym jest, że najlepsze kredyty to takie, gdzie oprocentowanie jest bardzo niskie, a czas spłacania rat rozłożony na bardzo długi okres czasu. Korzystnym dla nas jest zawsze, kiedy formalności zostają sprowadzone do praktycznego minimum.
Kategoria:   Finanse
Finanse > Inwestowanie
Finanse > Banki

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

4. Lokaty bankowe
Zaobserwować można pewien dziwny stosunek Polaków do lokat bankowych. Wynika on oczywiście z braku świadomości finansowej. Obecnie mało kto decyduje się na lokatę inwestycyjną z regularną wpłatą każdego miesiąca, co przy średnich zarobkach jest oczywiście żadnym obciążeniem. Ludzie nie chcą wierzyć, że już te małe sumy mogą na siebie dość znacząco zarabiać, a przecież lokaty bankowe zostały właśnie po to wymyślone. Możemy wyszukać dla siebie najbardziej korzystne oprocentowanie i na pewno nie będziemy niezadowoleni. Nasze pieniądze będą w tym czasie zupełnie bezpieczne, o czym bardzo szybko będziemy mogli się przekonać. Po jakimś czasie (to zależy od umowy, jaką podpiszemy z bankiem) staniemy się szczęśliwymi posiadaczami dużej sumy, którą dowolnie spożytkujemy.
Kategoria:   Finanse
Finanse > Inwestowanie

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

5. Lokaty bankowe
Na naszym serwisie prezentujemy szeroki wybór lokat bankowych. Mogą Państwo porównać lokaty pod względem oprocentowania i innych czynników. Możliwość rejestracji online. Założenie lokaty to rzecz niezwykle prosta. Nie potrzebne jest nawet zbyt wiele dokumentów, ponieważ wystarczy na ogół nasz dowód tożsamości i oczywiście pieniądze, które chcemy ulokować w tym banku. Formalności zajmują dosłownie parę chwil. Dobrze jest się umówić wcześniej jeszcze ze specjalistą od planowania finansów w tym banku, który dokładnie po zapoznaniu się z naszymi planami doradzi nam, jaką lokatę powinniśmy wybrać.
Kategoria:   Finanse
Finanse > Inwestowanie

Data dodania: Nov 6, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

6. Nieruchomości Wielkopolska
Chcesz sprzedać/ kupić mieszkanie. dom lub działkę ale masz wątpliwości? Gdzie?Czy w dobrej lokalizacji? Jakie dokumenty?
Zgłoś się do Nas, rozwiejemy wszystkie wątpliwości, od A do Z poprowadzimy transakcje, dobierzemy najatrakcyjniejszy kredyt dostępny na rynku. W swojej ofercie posiadamy mieszkania, domy oraz działki w Obornikach, Poznaniu, nad morzem oraz mieszkania w Berlinie będące doskonała lokalizacją własnego kapitału.
AVEST - to uczciwość i profesjonalizm w 100%
Kategoria:   Nieruchomości > Według miejscowości
Zakupy > Ogłoszenia
Finanse > Inwestowanie

Data dodania: Jan 23, 2011 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
New Top Rated
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

7. Gildia Aniołów Biznesu dobrym pomysłem na biznes
Gildia Aniołów Biznesu to alternatywny sposób inwestowania dla funduszy unijnych i dotacji dla bezrobotnych, które to dofinansowania mają ograniczoną ilość i wymagają spełnienia szeregu warunków. Anioły Biznesu wypełniają lukę kapitałową powstałą na naszym rynku. Portal tłumaczy zasadnicze różnice pomiędzy funduszami Venture Capitals a Buisness Angels.
Kategoria:   Finanse > Inwestowanie

Data dodania: Jan 23, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
New
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Przejdź do kategorii: