Main Directory
Aktualności i media 55
Budownictwo 475
Chemia 17
Dobra konsumpcyjne 309
Dom 153
Elektronika i elektrotechnika 22
Energia 19
Etyka biznesu 6
Farmacja 1
Finanse 157
Górnictwo 1
Gry 61
Handel 106
Jakość 7
Katalogi firm 48
Komputery 408
Księgarnie 15
Kultura i sztuka 157
Leksykon 3
Logistyka i transport 25
Marketing 88
Media 23
Motoryzacja 123
Nauka i edukacja 125
Nieruchomości 67
Ochrona zdrowia 14
Ochrona środowiska 15
Oferty i przetargi 8
Organizacje gospodarcze 1
Poligrafia 20
Pośrednictwo pracy 11
Produkty przemysłowe 47
Regionalne 445
Regionalne 28
Rolnictwo i leśnictwo 14
Sport 84
Społeczeństwo 56
Sztuka i rozrywka 56
Technika wojskowa 3
Telekomunikacja 23
Usługi 148
Utrzymywanie czystości 11
Według miejscowości 42
Wydawnictwa 18
Wypoczynek 166
Włókiennictwo 5
Zakupy 298
Zdrowie 225
Żywność 29




Odszkodowanie, odszkodowania
ID linku 450
Url http://www.interlex.pl
Opis Skuteczne i profesjonalne dochodzenie odszkodowań. Firma Interlex specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań komunikacyjnych oraz powypadkowych. Istniejemy na rynku już 14 lat co przekłada się na doświadczenie oraz wysoką skuteczność realizowanych przez nas spraw. 30 000 usatysfakcjonowanych klientów jest niepodważalnym dowodem profesjonalizmu jaki oferuje firma Interlex.
Kategoria Finanse > Ubezpieczenia > Dochodzenie odszkodowań
Słowa kluczowe odszkodowania   odszkodowanie   odszkodowania wypadkowe
Data May 16, 2009
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Odszkodowanie, odszkodowania
Ocena gościa

 Other links at Finanse > Ubezpieczenia > Dochodzenie odszkodowań
1. Odszkodowania Łódź, najwyższa skuteczność, bez opłat wstępnych
  Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i innych zdarzeniach. Nie pobieramy opłat wstępnych. Zadzwoń po bezpłatną konsultację. Uległeś wypadkowi, poślizgnąłeś się, potknąłeś, zwaliła się na Ciebie budowla. Wywalczymy dla Ciebie najwyższe odszkodowanie. Nie możesz się poruszać przyjedziemy do Ciebie. Odszkodowanie za słupy na działce, rury, linie wysokiego napięcia, telekomunikacyjne.
Kategoria:   Finanse > Ubezpieczenia > Dochodzenie odszkodowań
Regionalne > Dolnośląskie > Wrocław > Usługi > Doradztwo


2. Radca Prawny Aleksander Stal - odszkodowania Wrocław
  Kancelaria specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji osób poszkodowanych w sprawach o należne zadośćuczynienie oraz odszkodowanie od Towarzystw Ubezpieczeniowych i innych podmiotów odpowiedzialnych.

Potrafimy profesjonalnie ocenić nie tylko uszczerbek na zdrowiu, ale także ewentualne następstwa zdarzenia dla przyszłego zdrowia poszkodowanego. Ma to kapitalne znaczenie przy zgłaszaniu roszczeń przez poszkodowanego.

Radca prawny Aleksander Stal każdorazowo wnikliwie ocenia całą dokumentację poszkodowanego w celu właściwej profesjonalnej oceny lekarskiej pod kątem ewentualnych braków w dokumentacji, tak aby uzyskać godne i właściwe odszkodowanie za szkodę oraz zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. W tym celu wspieramy się także konsultacjami wysokiej klasy specjalistów z właściwych dziedzin medycyny.

Oprócz godnego odszkodowania i zadośćuczynienia występujemy o świadczenia za zniszczone rzeczy, utracone zarobki, pogorszenie widoków na przyszłość, ustalenie renty, zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji, zaopatrzenia ortopedycznego, kosztów dojazdów i inne.

Kancelaria reprezentuje swoich mocodawców na każdym z etapów postępowania. W przypadku niezadawalającego efektu polubownych działań reprezentujemy poszkodowanych w postępowaniu sądowym bez udziału innych pośredników. W postępowaniu sądowym występujemy o ustalenie odpowiedzialności odpowiednich podmiotów za negatywne skutki dla poszkodowanych, które mogą powstać w przyszłości, a które mają bezpośredni związek z zaistniałą szkodą.

Podejmując decyzję o wystąpieniu na drogę sądową, zdajemy sobie sprawę iż nasz mocodawca może nie posiadać wystarczających środków finansowych na pokrycie kosztów postępowania sądowego. Występujemy wówczas do sądu w imieniu naszego klienta z wnioskiem o całkowite zwolnienie z kosztów sądowych
Kategoria:   Finanse > Ubezpieczenia > Dochodzenie odszkodowań
Regionalne > Dolnośląskie > Wrocław > Usługi > Doradztwo
Regionalne > Dolnośląskie > Wrocław > Biznes


3. Wypadek drogowy w UK
  Jeśli miałeś wypadek drogowy w Anglii lub jakikolwiek innych wypadek w UK to należy Ci się w związku z nim odszkodowanie. Uzyskanie tej rekompensaty nie jest jednak łatwe i dlatego należy zwrócić się w tej sprawie do fachowców. Nasi eksperci poprowadzą się krok po kroku dzięki czemu ten straszny wypadek w Anglii zakończy się dla Ciebie przyjemnym akcentem w postaci odszkodowania. Nie walcz sam, uzyskaj pomoc od fachowców w tej dziedzinie.
Kategoria:   Finanse > Ubezpieczenia > Dochodzenie odszkodowań


4. Odszkodowanie
  Jednymi z pierwszych rzeczy, które nasuwają się nam do głowy po wypadku, obok świadomości straty materialnej i zdrowotnej, są odszkodowanie i zadośćuczynienie za poniesione krzywdy. Zdarza się, że w wyniku wypadku doznajemy trwałego uszczerbku na zdrowiu, co przekreśla naszą dalszą karierę zawodową, a nawet możliwość wykonywania hobby. Ubiegać się wtedy możemy o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę odszkodowawczą. Jednym z radców prawnych zajmujących się sprawami odszkodowawczymi jest Artur Klimkiewicz.
Kategoria:   Finanse > Ubezpieczenia > Dochodzenie odszkodowań


5. Odszkodowanie, odszkodowania
  Skuteczne i profesjonalne dochodzenie odszkodowań. Firma Interlex specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań komunikacyjnych oraz powypadkowych. Istniejemy na rynku już 14 lat co przekłada się na doświadczenie oraz wysoką skuteczność realizowanych przez nas spraw. 30 000 usatysfakcjonowanych klientów jest niepodważalnym dowodem profesjonalizmu jaki oferuje firma Interlex.
Kategoria:   Finanse > Ubezpieczenia > Dochodzenie odszkodowań




Strona Główna      Nowości      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2006 www.feedology.com - 2006- 2009
jafse.com