Main Directory
Aktualności i media 55
Budownictwo 475
Chemia 17
Dobra konsumpcyjne 309
Dom 153
Elektronika i elektrotechnika 22
Energia 19
Etyka biznesu 6
Farmacja 1
Finanse 157
Górnictwo 1
Gry 61
Handel 106
Jakość 7
Katalogi firm 48
Komputery 408
Księgarnie 15
Kultura i sztuka 157
Leksykon 3
Logistyka i transport 25
Marketing 88
Media 23
Motoryzacja 123
Nauka i edukacja 125
Nieruchomości 67
Ochrona zdrowia 14
Ochrona środowiska 15
Oferty i przetargi 8
Organizacje gospodarcze 1
Poligrafia 20
Pośrednictwo pracy 11
Produkty przemysłowe 47
Regionalne 445
Regionalne 28
Rolnictwo i leśnictwo 14
Sport 84
Społeczeństwo 56
Sztuka i rozrywka 56
Technika wojskowa 3
Telekomunikacja 23
Usługi 148
Utrzymywanie czystości 11
Według miejscowości 42
Wydawnictwa 18
Wypoczynek 166
Włókiennictwo 5
Zakupy 298
Zdrowie 225
Żywność 29
Śruby i nakrętki zabezpieczające antykradzieżowe.
ID linku 3324
Url http://seclock.eu
Opis Firma SECLOCK Polska jest dystrybutorem mocowań zabezpieczających takich jak śruby i nakrętki specjalne, antykradzieżowe. Nasz produkt służy do zabezpieczania różnych rzeczy, przede wszystkim tych narażonych na kradzież. Szeroki wybór rozmiarów śrub i nakrętek (od M3 do M24) oraz indywidualne dostosowanie rozdzielczości zwoi gwintu do potrzeb klienta są naszymi atutami. Ponadto śruby i nakrętki zabezpieczające mają nietypowo skonstruowane łby, których wzór jest opatentowany zarówno w Unii Europejskiej jak i w Stanach Zjednoczonych.
Kategoria Budownictwo
Słowa kluczowe śruba   nakrętki   śruby nakrętki   śruby specjalne   nakrętki specjalne   śruby
Data Jan 23, 2011
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Śruby i nakrętki zabezpieczające antykradzieżowe.
Ocena gościa

 Other links at Budownictwo
1. Certyfikaty energetyczne, audyty, świadectwa – Argox
  Firma ARGOX od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych.
Od początku 2009 roku poszerzyliśmy naszą działalność o certyfikację i auditing energetyczny.
Świadectwa energetyczne budynków wykonywane są dla obiektów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Firma podejmuje się sporządzania certyfikatów energetycznych wszystkich typów budynków. Każde świadectwo charakterystyki energetycznej wykonywane jest profesjonalnie, szybko, z pełną gwarancją rzetelności dokumentu.
Wykonujemy również audyty energetyczne, stanowiące podstawę do uzyskania premii termomodernizacyjnej, remontowej lub dofinansowania z funduszy unijnych.
Listę naszych klientów oraz zdjęcia przykładowych obiektów znajdą Państwo na naszej stronie. Tam też zamieściliśmy listy referencyjne.
Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Budownictwo
Energia
Budownictwo > Mieszkaniowe


2. Isomur Plus
  Pustaki ISOMUR PLUS rozwiązują problem mostka termicznego w części cokołowej budynku: elementy są nienasiąkliwe, a zatem nie występuje obniżenie właściwości izolacyjnych pustaka ,elementy charakteryzują się niskim współczynnikiem przewodności cieplnej, co rozwiązuje problem występowania mostka cieplnego ,wbudowanie elementów jest proste i bezproblemowe ,wysoka jakość i dokładność wymiarowa nie wymaga stosowania szczególnych zabiegów na etapie wbudowania. Eliminacja mostków cieplnych w części cokołowej budynków.
Efektywna izolacja cieplna przy zachowaniu nośności według AT-15-6837/2006.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Materiały
Dom


3. wymienniki uszczelkowe sondex
  Oferujemy płytowe uszczelkowe wymienniki ciepła SONDEX. Znane są także jako wymienniki skręcane. Zbudowane są z odpowiednio ułożonego pakietu płyt i uszczelek. Otrzymuje się zwarty, ekonomiczny, i odporny na ciśnienie wymiennik ciepła. Taka budowa ułatwia czyszczenie wymieników zwłaszacza z osadów tlenków żelaza. Są stosowane do dolnego źródła pompy ciepła oraz do instalacji grzewczych - w węzłach ciepłowniczych. Oferujemy dobór wymienników dla różnych parametrów i instalacji. Oferujemy także usługi czyszczenia wymienników lytowych lutowanych i skręcanych.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Instalacje > Grzejnictwo


4. Urządzanie domu
  Wyposażenie Domu to serwis, który mogą redagować wszyscy zainteresowani architekturą wnętrz – ze względów prywatnych, zawodowych bądź hobbystycznych. Każde świeże spojrzenie na temat wyposażenia mieszkania jest tu mile widziane. Na stronie zamieszczane są uwagi na temat najnowszych trendów wnętrzarskich, porady dekoratorów wnętrz oraz przydatne teksty tematyczne, poświęcone na przykład kryteriom doboru podłogi czy regułom aranżacji salonu, które z pewnością pomogą w sprecyzowaniu własnych wymagańoczekiwań} i w przetrwaniu wyczerpującego okresu remontu. Zważywszy, jakim wyzwaniem jest wyposażenie domu w sposób, który odpowiadałby wszystkim wyobrażeniom i potrzebom jego domowników, istnienie takiego miejsca w sieci wydaje się uzasadniona.
Kategoria:   Budownictwo


5. roboty ziemne piła
  Zapraszamy na naszą stronę internetową. Naszym mottem jest przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Nasza firma istnieje już od 15 lat. Opisuje nas precyzja, doświadczenia i doskonały sprzęt.Specjalizujemy się w robotach ziemnych oraz usługach, wymagających użycia sprzętu budowlanego. Znamy potrzeby naszych klientów i w 100%. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy z naszą firmą.
Kategoria:   Budownictwo
Strona Główna      Nowości      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2006 www.feedology.com - 2006- 2009
jafse.com